Zapytaj o termin! 503 194 560

Kocham fotografować emocje!

Zajmuję się głównie fotografią ślubną, ale i portretową, biznesowo-korporacyjną, okolicznościową, produktową i reportażową. Pracuję również jako projektant graficzny.

Zdjęcia ślubne

I ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE

Każde zlecenie jest inne, nie ma dwóch takich samych uroczystości. Zawsze dopasowuję się do potrzeb Klientów a zwyczajowo fotografuję:

Przygotowania, ceremonię ślubną, przyjęcie weselne oraz plener (w dniu ślubu, lub w innym terminie). Fotografie są starannie wyselekcjonowane i wyretuszowane. 

Zdjęcia przedślubne

LOVE STORY

Sesja „na rozgrzewkę”:) Planujecie ślub lub chcecie po prostu mieć trochę wspólnych, dobrych zdjęć? Zdjęcia z takiej sesji mogą być np. świetnym uzupełnieniem ślubnych zaproszeń!

Sesję możemy zrealizować w plenerze lub w dowolnej lokalizacji, jaką sobie wybierzecie.

 

Zdjęcia biznesowe, portretowe, okolicznościowe, produktowe

SZUKASZ FOTOGRAFA?

Oficjalny portret, zdjęcia biznesowe czy wizerunkowe rządzą się własnymi prawami. Moje profesjonalne podejście i doświadczenie są gwarancją dobrych efektów. Zawodowo zajmuję się również grafiką, więc retusz i odpowiednia obróbka nie sprawią mi kłopotu.

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły? A może chcesz zapytać o wolny termin?

Jestem do dyspozycji!

ALBUMY, ODBITKI

Zdjęcia najlepiej prezentują się na żywo: w formie odbitek, wydruków, w pięknie skomponowanym tradycyjnym albumie czy fotoksiążce. Ogromne możliwości personalizacji oraz dostosowania do własnych potrzeb i gustu sprawią, że ich oglądanie jeszcze długo będzie sprawiało Wam radość.

Z przyjemnością przygotuję album, w którym Wasze zdjęcia będą prezentowały się naprawdę wyjątkowo.

Bardzo chętnie pokażę Wam próbki – umówmy się na spotkanie ⟶