Przewijaj zdjęcia przy pomocy kółka myszy lub strzałek na klawiaturze.

Referencje

Wybór dobrego fotografa to nie jest łatwe zadanie. Zależało nam, aby najważniejsze momenty naszego życia zostały uwiecznione w wyjątkowy i niebanalny sposób. Ważne dla nas było indywidualne podejście do tematu oraz to, aby ważne dla nas chwile zostały zatrzymane na fotografiach w jak najbardziej naturalnych ujęciach. Nam się udało – Rafał stanął na wysokości zadania i razem ze swoim sprzętem był z nami podczas ślubu a także podczas licznych sesji rodzinnych, podczas których w cudowny sposób udało się zatrzymać na wieczność najwspanialsze chwile naszego życia. Wszystko profesjonalnie i w miłej atmosferze. Serdecznie polecamy!

Kasia, Dawid, Dorotka i Hania

Od dawna marzyłam o pięknych zdjęciach, pełnych pasji. Pragnęłam, aby fotografie oddawały moją miłość do muzyki. Jednak efekt końcowy przebił moje oczekiwania. Na zdjęciach zobaczyłam nie tylko pasję, ale przede wszystkim szereg emocji. Sama sesja była przyjemnością spędzoną w bardzo miłej atmosferze!

Anna

Przyznajemy, że byliśmy przerażeni perspektywą pozowania i byliśmy niepewni efektów.
Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! Spokój, profesjonalne podejście i niezwykle sympatyczne usposobienie Rafała rozładowywało wszystkie stresy, pracował w nienarzucający się sposób, więc często nie wiedzieliśmy nawet, że jesteśmy fotografowani;) Fotografie Rafała okazały się wspaniałą pamiątką naszych wyjątkowych chwil i nadal wywołują wiele wzruszeń u nas, jak i u oglądających je gości. Polecamy!
Emilia i Konrad

Chrzest – wydaje się nam tematem niezwykle trudnym dla fotografa. Główny bohater raczej nie zapozuje na polecenie, nie uśmiechnie się na zawołanie, a jedyne czego można być pewnym to grymasu w najmniej odpowiednim momencie. Dzięki Rafałowi otrzymaliśmy jednak zdjęcia pełne pozytywnych emocji, niezwykle dynamiczne i efektowne, a jednocześnie przepięknie przedstawiające urok malutkiego dziecka. Otwartość, pogoda ducha, a także zaangażowanie i pełen profesjonalizm ze strony Rafała gwarantują współpracę w niezwykle miłej atmosferze. Efekt tej współpracy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!

Justyna, Łukasz i Maja:)
Sesja narzeczeńska, którą mieliśmy przyjemność przeżyć z Rafałem, była naszą pierwszą przygodą z aparatem (na pewno jednak nie ostatnią 😉 ), pełen profesjonalizm, a zarazem luźna atmosfera sprawiły, że efekty naszej współpracy są lepsze, niż myśleliśmy. Nie możemy już doczekać się kolejnego spotkania z Rafałem za obiektywem. Fotograf jak najbardziej godny polecenia!
Dominika i Piotr
Wybór fotografa nie jest prosty, jednak Nam udało się podjąć decyzję bardzo szybko i był to strzał w dziesiątkę! 
Rafał profesjonalnie wykonał swoją pracę – wyniki są znakomite. Jestem pewien, że na zdjęciach ślubnych Nasza współpraca się nie zakończy.
Izabella i Michał
Współpraca z Rafałem to była świetna przygoda. Przedsmak tego co czeka nas na weselu. Fachowe podejście, profesjonalizm ale co najważniejsze to atmosfera panująca podczas sesji. A rezultat? Rezultat przeszedł najśmielsze oczekiwania.
Marta i Michał
Z całego serca polecamy! Pełen profesjonalizm, skupienie na detalach, staranność i sumienność w zapisywaniu wspomnień 🙂 no i przesympatyczny człowiek 🙂
Edyta i Darek
Z przyjemnością pragniemy polecić Państwu usługi Rafała Paluszka, który był fotografem na naszym ślubie. Pełen profesjonalizm, niesamowite wyczucie światła, kreatywność i atmosfera podczas robienia zdjęć w wykonaniu Pana Rafała były na najwyższym poziomie. Wysoka kultura osobista, umiejętność znalezienia się w każdej sytuacji (ceremonia w kościele, sesja, wesele) cechują go, jak człowieka i fotografa. Wybrane zdjęcia i albumy zaproponowane przez Pana Rafała są świetną pamiątką z tej tak ważnej w życiu ceremonii, jak i prezentem dla rodziców państwa młodych. Wysoka jakość zdjęć, przystępna cena i świetna atmosfera podczas pracy Pana Rafała sprawiają, że bardzo chętnie polecamy wszystkim jego usługi.
Justyna i Łukasz

Zapytaj o termin!

*

*Jestem do dyspozycji!

Chętnie odpowiem na wszelkie wątpliwości i pytania.
Telefon: (+48) 503 194 560
Emailrafal@paluszek.pl