Zarezerwuj termin!

Zarezerwuj termin dla siebie!

Zostaw swoje dane kontaktowe i szczegóły a ja skontaktuję się z Tobą tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

  Małgorzata & Marcin

  Wybór fotografa, który uwiecznił najważniejszy dla nas dzień, nie mógł być lepszy! Już od pierwszego spotkania i prezentacji portfolio byliśmy zszokowani wielce profesjonalnym podejściem do sprawy. Zdecydowaliśmy się na ślub wyjazdowy, "Pan Rafał" szybko zmienił się w "Rafała". Bardzo towarzyski i otwarty człowiek, dlatego oprócz realizacji sesji, dodatkowo spędziliśmy w jego towarzystwie bardzo miły czas! Podczas tworzenia pleneru i fotografowania nas jako pary młodej, czuliśmy się bardzo swobodnie. Otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć! Nie było limitów czy wyliczonych co do jednego, ujęć. Zdjęcia otrzymaliśmy bardzo szybko. A to, co na nich zobaczyliśmy, przerosło nasze oczekiwania. Jesteśmy zachwyceni. Zdjęcia są przepiękne, uchwycone zostały wszystkie najważniejsze momenty w bardzo naturalnych ujęciach. Świetne wyczucie chwili i sytuacji podczas zabawy weselnej, powoduje, że oglądając zdjęcia przenosimy się w czasie! Polecamy wszystkim z całego serca!

  Program Image
  Program Image

  Kasia & Paweł

  Współpraca z Tobą była perfekcyjna na każdym etapie. W dniu ślubu, w którym jako profesjonalista byłeś dla nas niewidoczny, dzięki czemu mogliśmy przeżyć ten dzień bez dodatkowego dyskomfortu i sztucznego uśmiechu 🙂. Sesje plenerową, która bardziej przypominała miłe spotkanie ze starym znajomym, który poprosił o kilka spojrzeń w obiektyw - zero zmęczenia, czy myśli, że robimy coś na siłę, bez skrępowania. Wykonanie albumów, zawierające najlepsze ujęcia. Wisienką na torcie było podejście do klienta, czas realizacji i świadomość, że mieliśmy szansę współpracować z przedstawicielem branży, który swoją robotę wykonuje z pasją z największą dbałością i oczywiście nie za miliony - co przy wydatkach za wesele jest jednym z wielu ważnych szczegółów.

  Program Image
  Program Image

  Ania & Kamil

  Serdecznie dziękujemy za piękne i profesjonalne zdjęcia. Jesteśmy zachwyceni relacją, którą dla nas stworzyłeś. Rezygnacja z kamerzysty i oddanie wszystkiego w Twoje ręce okazały się bardzo dobrymi decyzjami. Sesja plenerowa również przebiegła w bardzo przyjacielskiej i fachowej atmosferze.

  Dziękujemy Rafale za piękna pamiątkę i poświęcony czas ❤️

  Program Image
  Program Image

  Nadia & Tom

  As a creative couple, we knew we wanted our wedding photos to reflect this. Rafal captured our magical, fairytale wedding in the most beautiful and creative way. His friendly, warm personality was a welcome addition to our special day. Every time we flip pages of our wedding album, we are transported back to the day we became husband & wife, a day that was everything beyond our wildest dreams.
  Rafal, thank you from the bottom of our hearts. We cannot recommend Rafal Paluszek enough. Professionalism, creativity, and talent of the highest standards!

  Program Image
  Program Image

  Agnieszka & Wacław

  Współpraca z Rafałem to czysta przyjemność. Szukając fotografa ślubnego natrafiliśmy na stronę Rafała i to co nas do niego przekonało to przede wszystkim jego spojrzenie na ludzi. Rafał uwielbia obserwować ludzi, a swoimi pracami przedstawia więcej niż 1000 słów. Mieliśmy przyjemność na sesji narzeczeńskiej, na której oswoił nas z aparatem, bo raczej nie jesteśmy typem ludzi czujących się swobodnie w takich sytuacjach oraz sesji plenerowej, na której czuliśmy się już dużo pewniej. Jednak tym co nas najbardziej urzekło to reportaż ślubny. Rafał pojawił się w naszych domach i wtopił się w tło niczym członek rodziny, a w kościele zrobił świetne zdjęcia. Jednak najbardziej jesteśmy pod wrażeniem tego czego dokonał na weselu. To nie tylko opinia nasza ale i naszych gości że Rafał był praktycznie niewidoczny, a zdjęcia pokazują że nie przegapił niczego. Wszystkie chwile uwiecznione są w sposób naturalny, niepozowany i często niezauważony przez fotografowane osoby. Jednymi z naszych ulubionych zdjęć są zdjęcia składanych nam życzeń, na których widać dosłownie wszystko. 

  Program Image
  Program Image

  I am Available for Booking

  Leave your contact information and I will get back to you as soon as possible.

  Book Me

  Leave your contacts and I will get back to you asap. I am here to help you.

  [contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
  About me one
  About me two

  Photo Book

  Our crazy-talented master stylists will connect with you on a personal level, using their creativity and skill to envision a natural, ready-to-wear style that embraces your individuality and lifestyle. Our crazy-talented master stylists will connect with you on a personal level.