Przewijaj zdjęcia przy pomocy kółka myszy lub strzałek na klawiaturze.

Nazywam się Rafał.

Ślub i wesele to cała paleta wyjątkowych chwil, pełnych znaczeń i bezcennych. Fotografuję i utrwalam emocje, towarzyszące takim właśnie chwilom.Pracuję dyskretnie, utrwalając ważne dla Was chwile, nie będąc ich bohaterem. Bo przecież to Wasz dzień! Moją rolą jest uchwycenie ulotnych, wzruszających i ważnych dla Was momentów a często i takich, których Wy, Para Młoda, w rozgardiaszu wesela nie dostrzeżecie.

Zawodowo zajmuję się również grafiką, więc wiem wszystko o barwach, kompozycji, edycji. Do tego uwielbiam swoją pracę i wkładam w nią całe swoje serce. Jednym słowem Wasze zdjęcia będą przygotowane na najwyższym poziomie, z ewentualnym retuszem (jeżeli sytuacja tego wymaga), choć zdjęcia ślubne to reportaż i nie sposób przewidzieć każdej sytuacji. Ale dzięki temu charakter każdego zdjęcia jest unikalny a każdy kadr wyjątkowy.

Mówi się, że to fotograf robi zdjęcia, nie aparat. Ale bez odpowiedniego sprzętu nici ze zdjęć. Korzystam z profesjonalnych aparatów, obiektywów i oświetlenia, dzięki czemu niestraszne są mi każde warunki, w których przychodzi mi pracować. Choć sprzęt, nawet ten najlepszy, bywa awaryjny, dlatego dysponuję zapasowym zestawem, tak na wszelki wpadek (oraz dla spokoju Waszego i mojego).

Ukończyłem kurs liturgiczno-fotograficzny, organizowany przez Kurię w Katowicach i otrzymałem licencję na fotografowanie podczas liturgii na terenie całego kraju.

Kiedy nie fotografuję komercyjnie, nie rozstaję się z aparatem: fotografuję ludzi, dokumentuję swoje podróże. Więcej wkrótce na blogu.

 

Zapytaj o termin!

*

*Jestem do dyspozycji!

Chętnie odpowiem na wszelkie wątpliwości i pytania.
Telefon: (+48) 503 194 560
Emailrafal@paluszek.pl