Zapytaj o termin! 503 194 560

O mnie

Które z moich zdjęć jest moim ulubionym?
To, które zrobię jutro.

Imogen Cunningham

CZUJEMY POTRZEBĘ DOKUMENTOWANIA CHWILI. CHCEMY ZAPAMIĘTAĆ JAK NAJWIĘCEJ, ALE NASZA PAMIĘĆ JEST NIEDOSKONAŁA. WŁAŚNIE DLATEGO FOTOGRAFUJEMY. ZDJĘCIA POZWALAJĄ NAM CIESZYĆ SIĘ WYJĄTKOWYMI MOMENTAMI BARDZO DŁUGO. LUBIMY JE OGLĄDAĆ I DO NICH WRACAĆ.

Dlatego chciałbym zaproponować Ci kreatywne utrwalenie emocji. Ślub, zwykłe na pozór fotografie zakochanych osób czy w końcu portret – to właśnie takie emocje. Powiedz, czego potrzebujesz a ja zajmę się całą resztą.

W dzisiejszych czasach fotografia to nie tylko sprzęt i naciśnięcie spustu migawki w odpowiedniej chwili. To tak naprawdę dopiero początek. Fotografią i grafiką zajmuję się już dość długo, dlatego potrafię przełożyć wiedzę na praktykę. Krótko mówiąc, otrzymasz ode mnie profesjonalnie przygotowane zdjęcia, wedle życzeń i oczekiwań.

Fotografie, które możesz zobaczyć na mojej stronie to tylko niewielki wycinek tego, co dotychczas zrobiłem. Bardzo lubię fotografię czarno-białą: za jej głębię, przekaz i ponadczasowe ciepło.

Lubię to, co robię a największą motywacją do pracy jest Twoja radość, kiedy oglądasz moje zdjęcia. Wiem wtedy, że dobre wspomnienia, które udało mi się na nich utrwalić przetrwają dłużej – zdjęcia spełnią swoją rolę.

Ślub i wesele to cała paleta wyjątkowych chwil, pełnych znaczeń i bezcennych. Fotografuję i utrwalam emocje, towarzyszące takim właśnie chwilom.

Pracuję dyskretnie, utrwalając ważne dla Was chwile, nie będąc ich bohaterem. Bo przecież to Wasz dzień! Moją rolą jest uchwycenie ulotnych, wzruszających i ważnych dla Was momentów a często i takich, których Wy, Para Młoda, w rozgardiaszu wesela nie dostrzeżecie.

Zawodowo zajmuję się również grafiką, więc wiem wszystko o barwach, kompozycji, edycji. Do tego uwielbiam swoją pracę i wkładam w nią całe swoje serce. Jednym słowem Wasze zdjęcia będą przygotowane na najwyższym poziomie, z ewentualnym retuszem (jeżeli sytuacja tego wymaga), choć zdjęcia ślubne to reportaż i na tym polega ich urok. Ale dzięki temu charakter każdego zdjęcia jest unikalny a każdy kadr wyjątkowy.

Mówi się, że to fotograf robi zdjęcia, nie aparat. Ale bez odpowiedniego sprzętu nici ze zdjęć. Korzystam z profesjonalnych aparatówobiektywów i oświetlenia, dzięki czemu niestraszne są mi każde warunki, w których przychodzi mi pracować. Sprzęt, nawet ten najlepszy, bywa awaryjny, dlatego dysponuję zapasowym zestawem, tak na wszelki wypadek (oraz dla spokoju Waszego i mojego).

Ukończyłem kurs liturgiczno-fotograficzny, organizowany przez Kurię w Katowicach i otrzymałem licencję na fotografowanie podczas liturgii na terenie całego kraju.

Kiedy nie fotografuję komercyjnie, nie rozstaję się z aparatem: fotografuję ludzi, dokumentuję swoje podróże.

Porozmawiajmy o Waszych zdjęciach!

Z przyjemnością przedstawię Wam ofertę przy dobrej kawie!

Umówmy się na spotkanie ⟶